fbpx
saunovanie a zdravie pokožka

Pivný kúpeľ VIP procedúra – zdravý sen každého pivára

Že je pivo liek, to je vedecky dokázané už roky. Zbytočnou otázkou je aj tá, či pri ňom dokážeme zrelaxovať. Vyskúšali ste už však pivný kúpeľ, ktorý tieto fakty povýši do iných dimenzií?

Pivný kúpeľ zažíva v posledných rokoch obrovský boom. Je tomu tak aj v našich končinách, veď Slováci milujú svoje pivo. Návštevníci ich nevyhľadávajú len kvôli sociálnemu aspektu, dôležité sú aj jeho liečivé účinky.

  • Prekrvenie končatín
  • Omladenie pokožky
  • Zlepšenie krvného obehu
  • Zníženie stresu
  • Upokojujúce účinky na vlasy, svaly a pleť
  • Liečba kožných chorôb (akné, lupienka, celulitída, vyčistenie pórov)
  • Doplnenie sacharidov, proteínov a vitamínov
  • Detoxikácia tela
  • Upokojenie bolestí kĺbov a chrbtice
  • Zvýšenie srdcovej činnosti

Pivný kúpeľ a aj samotný nápoj sa pripravuje z rovnakých surovín. Objaviť tu môžete odrody chmeľu a sladového šrotu či pivovarské kvasinky. Tie vďaka vysokému obsahu vitamínu B či rôznych aktívnych enzýmov majú výnimočne regeneračné a upokojujúce účinky na pokožku, čo je hlavným dôvodom, prečo ho odporúčajú aj lekári. Navyše si môžete počas neho vychutnať aj kvalitné pivo. Jeho pitie nie je len slasťou pre každého milovníka tohto nápoja, pomáha aj črevnej mikroflóre.

Zažite pivný raj počas našej VIP procedúry

Pivný kúpeľ si môžete užiť aj v našej prevádzke. Veď si len predstavte ten zážitok. Hneď po vstupe na recepciu sa vás ujme naša obsluha, ktorá vás v lobby priestoroch naladí na správnu nôtu. Lepšie odštartovať nasledujúci program ako pivovicou či kvalitným šampanským sa asi ani nedá. Aby vám vo vaniach nevyhrávali mravce v bruchu a pivo chutilo ako má, spravíte si „základ“ vďaka našim hriankam s domácimi pomazánkami a čerstvou zeleninkou. Nasleduje pár krokov do VIP izby. Veď ste si tu prišli oddýchnuť, predsa vás nebudeme vláčiť po viacerých miestach. Všetko tu máte pekne po ruke. 

Dobre naladený a s tou správnou slinou na naše kvalitné pivko sa uvoľníte v infrasaune, počas ktorej si pripravíte telo nahriatím pri relaxačnej hudbe na hlavný bod programu. Pivo samozrejme máte vždy poruke. Ak aj nezbadáte, že vám v pohári už nič neostalo, promptne vás na to upozorní personál. Samozrejmosťou je aj osvieženie v podobe vody s citrónom. Zrelaxovaný sa presúvate smerom k veľkým dreveným vaniam, v ktorých je už pripravený pivný kúpeľ z pivných surovín. Už len sa ponoriť do teplučkej vody s mladinou, chmeľom a pivnou penou. Nejde o žiadnu „umelinu“, kladieme dôraz na maximálnu prírodnosť surovín.

Ak vám náhodou opäť vyhladlo, na dosah z vane máte misu plnú dobrôtok z lokálnych surovín. Zahryznite si do oštiepku, korbáčikov, uzlíkov, šunky či slaninky od miestnych výrobcov. Po dôkladnom oddychu v kúpeli nie je na mieste žiadna sprcha! Predsa treba čo najefektívnejšie využiť jeho liečivé účinky. Nechajte ho pôsobiť na svojom tele aspoň 24 hodín. K tomu dopomôže aj príjemný rašelinový zábal, ktorý vám priložíme na chrbát. Stále však nie je vášho hýčkania koniec. Hneď po zábale si vás vezme do svojich rúk profesionálny masér, ktorý sa postará o dokonalé uvoľnenie svalov. Samozrejmosťou je individuálny prístup a splnenie všetkých vašich želaní.

Ak sme pred chvíľou spomenuli, že sa chýlime ku koncu tohto skvelého zážitku, netvrdili sme úplnú pravdu. Po prezlečení sa na izbe vás už očakáva náš skvelý jedálny lístok či denná ponuka, o ktorú sa stará náš kuchár Ľubo. Aby ste mohli na tento zázračný večer spomínať pri svojom obľúbenom pivku aj doma, každý VIP hosť pivného kúpeľa dostane na pamiatku svoj krígeľ.

Ostatné články