fbpx
Vianočný a silvestrovský balíček v roku 2020 v pivnom wellnesse Maravar

Vianoce na Liptove či Silvester v našich pivných kúpeľoch môžu byť krásnym zlatým klincom za nie veľmi pozitívnym rokom 2020. Aj preto sme pre vás pripravili niekoľko typov pivárskych wellness balíčkov.

Doba je síce ťažká, no ani situácia okolo koronavírusu nám nemôže zabrániť stráviť pekné chvíle s rodinou či známymi počas Vianoc či v období Silvestra. Mimoriadny záujem je o program a miesta, kde sa dá prežiť toto obdobie v bezpečnejších a súkromnejších prevádzkach. Ak sa k tomu spojí aj krásne okolité prostredie, môže z toho byť ešte väčší zážitok ako v minulých rokoch, kedy všetko fungovalo ako obyčajne. A toto vám vedia ponúknuť Silvester či Vianoce na Liptove a jedinečný pivný wellness Maravar.

Obdobie po Vianociach sme sa rozhodli spríjemniť našim stálym či novým návštevníkom aj v našom Penzióne Mara a pivných kúpeľoch Maravar. Tí z vás, ktorí nás už v minulosti navštívili už dobre vedia, že reči o súkromí a maximálnej hygienickej bezpečnosti sú pravdivé. Individuálny prístup a kľudná rodinná atmosféra nás definovala už dávno pred rozšírením koronavírusu. Posledné mesiace sme tak bez problémov dokázali spĺňať všetky hygienické nariadenia a v tomto smere pridať ešte aj niečo navyše.

Vianoce na Liptove či Silvester v pivnom wellnesse Maravar

Preto sme sa rozhodli v pivnom wellnesse Maravar pre vás pripraviť niekoľko  vianočno – silvestrovských balíkov pobytov, Je len na vás, ktorý zo šiestich termínov a troch balíčkov si vyberiete. Vianoce na Liptove či strávenie Silvestra sa tak stanú vašim ozajstným zlatým klincom roka 2020.

A čo vám vlastne Maravar ponúka? V prvom rade ide o maximálne súkromné a hygienický bezpečné bývanie v jednej z piatich možných foriem izieb či apartmánu. Konkrétne ide o izby pre romantické páry Siná a Roháče alebo priestorné apartmány pre náročných Chabenec, Chopok a najväčší Krivá. Zlatým klenotom je však pivný wellness so šiestimi balíčkami procedúr. Tie sú skvelým spôsobom zrelaxovania a v prvom rade majú mimoriadne pozitívne účinky na vaše zdravie. Navyše vám priamo v Penzióne Mara navaríme domáce pivko a hladné brušká potešíme kvalitnou stravou z lokálnych surovín. Aby ste predišli zbytočnému presúvaniu sa a kontaktu s väčším množstvom ľudí, všetko je situované v jednej budove v tesnej blízkosti vašej izby. Len pár metrov od penziónu sa nachádza aj naša Pizzeria Nay, odkiaľ vám radi donesieme tie najlepšie pochúťky z talianskej kuchyne.

Ak už máte rezervovaný wellness balíček, bolo by priam hriechom nespestriť si Vianoce na Liptove aj vychutnaním si miestnej prírody. Veď práve tá je doslova klenotom tohto regiónu. Unikátna poloha Penziónu Mara vám ponúka množstvo krásnych prechádzok zimnou liptovskou rozprávkou. Všade kde sa pozriete, usmievajú sa na vás hory plné lákadiel. Svoje čaro má aj zamrznutá Liptovská Mara, o Vysokých či Nízkych Tatrách veľa písať nemusíme. Pre návštevníkov športového zamerania sú v okolí pripravené tie najlepšie lyžiarske zjazdovky či iné možnosti, ako prežiť túto zimu aj s dostatočným pohybom či správnou dávkou adrenalínu.

Ostatné články