fbpx

Ako fungujeme?

Súkromie je jedným z najdôležitejších znakov, ktorým sa snažíme v našich prevádzkach riadiť. S týmto slovíčkom je úzko spojený pivný wellness, samotné ubytovanie v Penzióne Mara či stravovanie. U nás si dokážu oddýchnuť zamilované páriky či ostatní návštevníci vyznávajúci skôr pokoj. Týmto spôsobom máme nastavený aj koncept prevádzok. 

Množstvo potencionálnych návštevníkov sa pochopiteľne v posledných týždňoch informuje o priebehu ich pobytu. Aj keď kompetentní pripravili pre prevádzky podobné tým našim opatrenia, ktoré je nutné dodržiavať, súkromie a hygienické úpravy z našej strany ich nadnesene povedané predbehli. Je pre nás mimoriadne dôležité, aby ste sa cítili maximálne bezpečne. Celý priestor penziónu, pivného wellnessu či pizzerie prešiel komplexnou dezinfekciou a úpravami, ktoré vám umožnia predísť akémukoľvek kontaktu s potencionálnou hrozbou či nakazenými.

Súkromie je u nás mimoriadne dôležité

Súkromie je dôležitým prvkom aj v pivnom wellnesse, ktorý sa nachádza priamo v priestoroch Penziónu Mara. Ak ste u nás ubytovaný, môžete sa do masívnej drevenej vane s už dopredu pripraveným teplým pivným kúpeľom dostať doslova za pár sekúnd bez toho, aby ste sa dostali do kontaktu s okolitým svetom a množstvom ľudí. To platí aj pre návštevníkov pivného wellnessu bez ubytovania, keďže každá dvojica, ktorá sa rozhodne využiť naše služby bude očakávaná vlastným členom nášho personálu. Vo dvojici si vychutnáte úvodný prípitok a ochutnáte pár lokálnych dobrôt a presuniete sa to pár metrov vzdialenej miestnosti s vaňami.

V pivných kúpeľoch v Liptovskom Trnovci si užijete maximálne súkromie

Tá bude slúžiť len a len vám, aby ste si tento skvelý relax mohli užiť bez vyrušovania zo strany iných návštevníkov. Po celý čas kúpeľa si budete môcť vychutnať naše domáce pivo úplne zadarmo, čo platí aj o miestnych pochúťkach na mise priamo na dosah vašej ruky. V tejto krásnej a veľkej miestnosti sa budú odohrávať aj ostatné vaše procedúry.

Zabudnite na akékoľvek presúvanie sa, všetko vám zabezpečíme na jednom mieste s maximálnym komfortom a súkromím. Oproti iným kúpeľom podobného typu sústreďujeme celý ich priebeh do jednej miestnosti. Kúpeľ, masáže, zábaly, sauna, jedlo či kvalitné pivko zvládnete absolvovať bez toho, aby ste prechádzali do iných prevádzok. Táto vychytávka je jedinečnosťou, ktorú ocení každý návštevník. V každej zo šiestich wellness miestností budete oddychovať len vy s vašou polovičkou či osobou, s ktorou ste sa rozhodli absolvovať kúpeľnú procedúru.

Ak patríte medzi návštevníkov, ktorí sa rozhodli využiť aj ubytovacie služby penziónu Mara. Vybrať si môžete z piatich druhov izieb nachádzajúcich sa priamo v budove, kde je situovaný aj pivný kúpeľ. Tie sú riešené tak, aby ste sa mohli spoľahnúť na súkromie, bezpečnosť a maximálne pohodlie. Prvou je Siná, ktorá je vhodná pre dve osoby + jednu na prístelke. Jej rozmery sú 21 metrov štvorcových a vyspať sa môžete na veľkej manželskej alebo dvoch oddelených posteliach.

Súkromie si užijete aj v izbe Siná

K dispozícii máte nástenný televízor, stolík s dvoma taburetkami a úložný priestor v podobe zatvárateľnej ale aj otvorenej skrine. Pre maximálne dodržanie hygienických opatrení a komfortu je samozrejmosťou vlastná kúpeľna s WC, sprchovým kútom, umývadlom a zrkadlom. Ak by ste si aj zabudli pribaliť sprchový gél, bude na vás jeden na izbe čakať. To platí aj o osviežení v podobe voňavej kávičky či čaju. Bonusom je krásny výhľad z vášho balkóna na Nízke Tatry.

Izba Siná vám zaručí maximálne pohodlie a súkromie. Druhou izbou sú Roháče s 18 metrami štvorcových, kde sa takisto nachádza jedna manželská alebo dve oddelené postele plus prístelka. Veci si odložíte do uzatvárateľnej skrine, večer si oddýchnete pri televízore. Aj tu je k dispozícii vlastná kúpeľna so sprchovým kútom a gélom pre zábudlivcov, WC, zrkadlo či umývadlo. V tomto prípade sa pokocháte nádherným výhľadom na Západné Tatry so svojou dominantou – Roháčskou dolinou.

Maximálne súkromie ponúka aj apartmán Chabenec (33 metrov štvorcových), ktorý pozostáva s dvoch oddelených miestností a vlastnou kúpeľňou rovnakého charakteru ako pri iných izbách. V jednej izbe sa nachádzajú dve oddelené alebo pohodlná manželská posteľ plus možnosť prespatia tretej osoby na prístelke. Posedieť si môžete pri stolíku s taburetkami, na ktorom sú k dispozícii šálky s kávou či čajom. Veci si odložíte v zatvárateľnej dvojskrini. Druhá miestnosť ukrýva dve oddelené postele, z ktorých ale nie je problém spraviť veľkú manželskú. Z nich si môžete pozrieť aj programy v televízii. V apartmáne sa nachádza balkón s výhľadom na Nízke Tatry.

Len o meter štvorcový je menšia izba Chopok, ktorá tiež pozostáva z dvoch miestností a vlastnej kúpeľne identického vybavenia. Nachádza sa tu aj obývacia izba, ktorá je voľne prepojená so spálňou s manželskou posteľou. V obývačke nájdete chladničku, televízor, stolík, písací stôl so stoličkou, dve kreslá, zrkadlo či pohovka, ktorá sa dá jednoducho prerobiť na manželskú posteľ. Na odloženie vecí slúži veľká uzatvárateľná skriňa. Názov je odvodený od výhľadu ktorý vás čaká z vlastného balkónu. Izba Chopok nestelesňuje len súkromie pre až štyroch ubytovaných, no aj čarovný pohľad na Nízke Tatry.

Súkromie v jednom obrovskom apartmáne Kriváň si môže užiť skupinka až siedmich návštevníkov. Ten je totiž obľúbený aj svojimi skvelými rozmermi 75 metrov štvorcových. Nachádza sa tu vlastná predsieň, dve izby a vlastná kúpeľňa s oddeleným WC. V jednej priestrannej spálni sa nachádzajú dve oddelené postele a jedna manželská posteľ či stolík so šálkami s chutným čajom a kávou. Na úložné účely slúži komoda. Druhá miestnosť sa môže využiť aj ako obývačka či akési spoločenské miesto. Vďaka posteli či pohovke možnej rozložiť na posteľ pre dve osoby sa tu ale aj vyspia traja ľudia. Po celej dĺžke izby je veľká vstavaná izba. V kúpeľni nájdete veľkú vaňu, zrkadlo či umývadlo. Z apartmánu vás očarí výhľad na Vysoké Tatry.

Maximálne súkromie a všetky potrebné opatrenia vám zaručíme aj z pohľadu stravovania počas pobytu u nás. Ani v penzióne Mara raňajky, ktoré vám podobne ako iné jedlá pripravíme priamo v našej prevádzke, ktorá spĺňa maximálne hygienické normy. Počas dňa je pre vás k dispozícii vždy aj jedlo v podobe menu či karta plná dobrôt z našej pizzerie Nay. Jedlá sú pripravené s láskou z lokálnych surovín. Samozrejmosťou je aj naše domáce pivko Maravar pripravené len pár metrov od vašej izby.

Ak vás náš koncept projektu Maravar zaujal, príďte nás navštíviť osobne a presvedčte sa, že ide o skvelý spôsob ako si oddýchnuť v súkromí a pokoji našich prevádzok. Navyše je náš pivný wellness mimoriadne prospešný aj pre vaše zdravie, o čom sa dočítate aj v pútavých blogoch. Všetky dôležité informácie či možnosť rezervácie procedúr alebo ubytovania nájdete na webe wellnessu a penziónu Mara či na sociálnej sieti Facebook.

Ostatné články