fbpx
Pivné darčeky na Vianocez Maravaru

Spoznajte pivné darčeky na Vianoce pre mužov aj ženy, ktoré vám ponúka pivný wellness Maravar so svojim domácim pivovarom z Liptovského Trnovca, konkrétne Penziónu Mara.

 

Pivné procedúry

 

Najväčšie lákadlo v ponuke projektu Maravar. Medzi najobľúbenejšie pivné darčeky nie len na Vianoce patria práve procedúry spojené s pozitívnymi účinkami piva na zdravie žien ale aj mužov.

pivné darčeky na Vianoce wellness Maravar

 • Pivný kúpeľ Patrik – Trvá 45 minút. Okrem kúpeľa v pivných surovinách si môžete užiť aj neobmedzené pitie piva počas celej procedúry. Domov odídete aj s darčekmi s logom projektu Maravar.
 • Balíček procedúr Majka – Na začiatok vás čaká aperitív – pivovica. Procedúry trvajú 90 minút. Počas nich si vychutnajte neobmedzené pitie piva. Po pivnom kúpeli absolvujete lokálnu masáž. Domov odídete s darčekom s logom projektu Maravar.
 • Balíček procedúr Janko – Po uvítaní aperitívom a predjedlom sa presuniete do vopred pripravených masívnych drevených vaní s pivným kúpeľom. Po ňom prichádza na radu rašelinový zábal. Neobmedzené piva počas 90 minút trvajúcej procedúry je samozrejmosťou. Nasleduje chutné jedlo, dopoludnia končíte obedom, popoludní večerou.
 • Balíček procedúr Ľubo – Aperitív pivovica a chutné predjedlo z miestnych surovín je tým najlepším štartom pred procedúrami trvajúcimi 120 minút. Po mimoriadne zdravom pivnom kúpeli nasleduje rašelinový zábal a skvelá, uvoľňujúca lokálna masáž. Po dvojhodinovom hýčkaní tela aj mysle s neobmedzeným pitím piva uvareného u nás doma v pivnom wellnesse Maravar sídliacom v Penzióne Mara si doprajte chutný obed alebo večeru. Doma si na tento zážitok spomeniete vďaka darčeku s pivnou tematikou.
 • Balíček procedúr Tomáš – Aperitív a predjedlo vám navodia tú správnu atmosféru. Pred pivným kúpeľom si v tomto prípade uvoľníte telo aj v infrasaune. Nasleduje pivný kúpeľ a rašelinový zábal. Smäd nemá šancu pri našom neobmedzenom pití domáceho piva…Po dvoch hodinách skvelého relaxu dobre padne obed či večera v našej reštaurácii. Ak vám pivo chutilo, môžete si ho kúpiť aj domov a tam si ho vychutnať v našom darčeku – vlastnom krígli s logom.
 • VIP balíček procedúr Šéfka – To najlepšie na záver. 150 minút zdravých procedúr, ktoré vám prinesú relax, o akom ste ani len nesnívali. Aperitív, predjedlo, infrasauna, pivný kúpeľ, rašelinový zábal a lokálna sauna, to sú naše procedúry, ktoré si v rámci tohto balíčka určite užijete. Nechýba ani už spomenutý aperitív, predjedlo, neobmedzené pitie piva či večera (v prípade dopoludnia obed). Navyše si počas celej našej návštevy môžete vychutnávať aj chutné občerstvenie tvorené miestnymi pochúťkami.

 

Pobyt v Penzióne Mara

 

Penzión Mara nachádzajúci sa v obci Liptovský Trnovec (prečítajte si náš blog o tom, čo vás v obci čaká) je aj sídlom pivných kúpeľov Maravar. Snažíme sa poskytnúť hosťom maximálny pokoj, komfort a hlavne rodinnú atmosféru. Obrovskou výhodou je aj lokalita, v ktorej sa nachádzame. Liptov je krásny kraj s neobmedzenými možnosťami na výlety, či už po vlastných alebo na bicykli. Pre aktívnejší relax slúži priehrada Liptovská Mara priamo susediaca s našim projektom Maravar. Pivné darčeky na Vianoce nemusia byť len hmotné. Skúste vašich blízkych či možno aj samých seba obdariť pobytom v našom penzióne, kde máte možnosť si zakúpiť aj pobyty spojené s procedúrami vo wellnesse alebo bez nich. O stravu bude postarané v reštaurácii sídliacej priamo v penzióne, blízkej Pizzerii Nay či Rybárni na háku – rybárskej bašte so slamenou strechou na okraji Liptovskej Sielnice. Vybrať si môžete z týchto izieb:

Penzion Maravar

Penzion Maravar

 • Siná (2+1 osoby, 21 m2) – v izbe sa nachádzajú dve oddelené postele alebo jedna manželská s možnosťou prístelky pre tretieho hosťa. Vo voľných chvíľach vám poslúži televízor, pod ktorým je umiestnený stolík s dvoma taburetkami. K dispozícii je aj menšia chladnička. Pre úložný priestor slúži jedna zatvárateľná a jedna otvorená skriňa. V kúpeľni je sprchový kút so sprchovým gélom, zrkadlo, umývadlo a WC. Z balkóna je krásny výhľad na Nízke Tatry.
 • Roháče (2+1 osoby, 18 m2) – dve oddelené postele alebo jedna manželská s možnosťou využitia prístelky. Vybavenie izby je totožné so „Siná“ (jedna uzatvárateľná skriňa). Balkón tentokrát poskytne krásne výhľady na Západné Tatry, ktorým dominuje Roháčska dolina.
 • Chopok (2+2 osoby, 32 m2) – dve miestnosti a vlastná kúpeľňa. Po pravej strane od vchodových dverí nájdete spomenutú kúpeľňu s WC, sprchovým kútom so sprchovým gélom a umývadlo so zrkadlom. V obývacej miestnosti, ktorá je prepojená so spálňou, môžete využiť televízor, stolík, dve kreslá, písací stôl so stoličkou a veľkým zrkadlom či dokonca aj veľkú, pohodlnú pohovku, ktorá sa dá rozložiť a poslúžiť na vyspatie sa pre dve osoby. Úložný priestor predstavuje veľká uzatvárateľná skriňa. Apartmán Chopok disponuje krásnym výhľadom z balkóna na Nízke Tatry.
 • Chabenec (2+2 osoby, 33 m2) – po ľavej strane sa nachádza plne vybavená kúpeľňa. K dispozícii máte dve ďalšie izby. V jednej spálni sa nachádzajú dve postele s možnosťou ich prerobenia na manželskú posteľ. Nájdete tu aj televízor. V druhej miestnosti je manželská alebo dve oddelené postele s možnosťou prístelky. Využiť môžete chladničku, stolík, dve taburetky a zatvárateľnú dvojskriňu.
 • Apartmán Kriváň (5+2 osoby, 75 m2) – ozajstný luxus. Tento apartmán pozostáva z dvoch miestností, vlastnej kúpeľne s oddeleným WC a predsiene. V prvej spálni nájdete dve oddelené postele a jednu manželskú, úložný priestor v podobe komody a stolík. V druhej miestnosti je posteľ, pohovka s možnosťou rozloženia na spánok pre dve osoby a veľkú vstavanú skriňu po celej dĺžke miestnosti. K dispozícii je aj plne vybavená kúpeľňa. Z apartmánu Kriváň zažijete krásny výhľad na Vysoké Tatry.

 

Darčekové sety

 

Pivné darčeky na Vianoce pre mužov aj ženy môžu byť aj komplexnejšieho charakteru. To je aj prípad darčekových setov od Maravaru. Čo v nich nájdete?

pivne darčeky na Vianoce Penzión Mara

 • Darčekový set Chuťovka – obsahuje 1 x originálny pivný šampón 300 ml alebo originálny pivný sprchový gél 300 ml, 3 x 0,5l pivá Maravar v bielom darčekovom kartóniku s uškom, na ktorý môžete napísať venovanie, zľavu 10% na produkty a služby Maravar, 1x netradičný krígeľ s logom Maravar a rôzne doplnky ako napríklad zľavové kupóny od partnerov. Čo sa týka samotných pív, môžete sa tešiť na kvasinkovú svetlú jedenástku, ktorá je najobľúbenejším kúskom z našej produkcie. Okrem toho si pochutnáte na dvoch špeciáloch z našej ponuky (stout, IPA)
 • Darčekový set Klasik – obsahuje 1 x originálny pivný šampón 300 ml, 1 x originálny pivný sprchový gél 300 ml, 1 x netradičný krígeľ s logom Maravar, doplnky ako vzorka kozmetiky či napríklad podtácky a zľavu 10% na produkty a služby Maravar. Každý pivár sa určite poteší aj z piatich pív uvarených v našom pivovare Maravar. Ochutnajte tak kvasinkovú Svetlú jedenástku a štyri špeciály – stout, IPA, polotmavé a pšeničné pivo.
 • Darčekový set Naložený v pive – Okrem piatich pív uvarených priamo v priestoroch Penziónu Mara (IPA, stout, pšeničné a polotmavé pivo, kvasinková Svetlá jedenástka) ide o skvelý darček pre fanúšikov mimoriadne zdravej pivnej kozmetiky. Pomôžte svojmu telu originálnym pivným sprchovým gélom 300 ml, originálnym pivným šampónom 300 ml či originálnym tekutým mydlom či jeho alternatívou pivnou penou do kúpeľa 500 ml. Všetko to dopĺňa krígeľ s logom Maravar, zľava 10% na služby a produkty Maravar a rôzne iné pivné doplnky.

 

Originálna pivná kozmetika

 

Ak poznáte niekoho, kto patrí medzi milovníkov piva, nemala by mu chýbať v kúpeľni pivná kozmetika. Disponuje skvelými účinkami a originálnymi vôňami. Jej zázrak je postavený na pozitívnom vplyve piva na pokožku, svaly či vlasy. Zabudnite na klasické prípravky z bežných obchodov plné pridaných syntetických farbív. Spoznajte zázračne účinky vitamínov B, stopových prvkov, minerálov a iných dôležitých látok.

kozmetika z piva z Maravaru

 • Originálna pivná kozmetika Pánsky set – V tomto balíčku sa nachádza originálny pivný sprchový gél 300 ml, ktorý podporuje regeneráciu pokožky vďaka obsahu vitamínov skupiny B, glycerínu a samotného piva. Pomáha ľuďom so suchou pokožkou so sklonom olupovaniu, svrbeniu či praskaniu. Prinesie vám celkovú regeneráciu organizmu a pocit telesnej pohody či uvoľnenia. Ďalším kúskom je originálne pivné tekuté mydlo 500 ml či originálny pivný balzam po holení 100 ml. Ten obsahuje vitamíny z kvasníc a extrakty chmeľu. Bojujte proti podráždenej pokožke holením. Prírodné oleje v ňom pomáhajú aj obnove lipidického filmu.
 • Originálna pivná kozmetika Dámsky set – Pivné darčeky na Vianoce pre ženy, ktoré si potrpia na kvalitnú kozmetiku. Originálny pivný šampón 300 ml pre každodenné použitie dodá vlasom pevnosť, svieži vzhľad a zväčší ich objem. Originálny pivný vlasový balzam 300 ml vďaka vysokému obsahu vitamínov B a obsahu piva podporí normálny vývoj mazových žliaz a vlasových folikulov. Ďalším bonusom je skvelá regenerácia pokožky. Extrakt chmeľu navyše zvýši lesk vlasov a zabráni ich lámavosti. Pozitívne účinky pocítite aj pri ich rozčesávaní. Treťou súčasťou balíčka je Originálny pivný sprchový gél 300 ml.
 • Pivný balzam na pery je výbornou zbraňou pri regenerácii pier či ich ochrane pred negatívnymi vplyvmi počasia. Skvelým účinkom ďakuje chmeľovému extraktu, bambuckému maslu a arganovému oleju
 • Originálna pivná pena do kúpeľa 500 ml, s ktorou stačí užiť si 15 minútový kúpeľ a pocítite absenciu pocitu napätia či uvoľnenie vašich namáhaných svalov.
 • Originálny pivný šampón 300 ml dodáva vlasom svieži vzhľad, pevnosť lesk a opticky zväčšuje ich objem.

 

Pivo z domáceho pivovaru Maravar

 • Pivné darčeky na Vianoce pivo MaravarOchutnávkové sety piva – Pivný darček na Vianoce bez samotného piva? Neurobte takú chybu. Vyskúšajte svojich blízkych obdarovať našimi ochutnávkovými setmi. V nich sa nachádza 5 kúskov z nášho pivovaru vo fľašiach o objeme buď 0,5 l alebo 0,33 l. Tešiť sa môžete na kvasinkovú svetlú jedenástku a štyri špeciály (pšeničné, stout, polotmavé, IPA).
 • Darčekový set piva – kartónik plný chutných pivných prekvapení z Liptovského Trnovca. Vychutnajte si naše tri klenoty – kvasinkovú svetlú jedenástku a dva špeciály.
 • Párty pivné súdky – 5 litrové súdky so vstavaným čapovaním sú ideálnym doplnkom každej párty či návštevy. Na výber máte naše domáce pivá Stout 12, Pšeničné 11, Polotmavá 12, American IPA 14Svetlá 11.

 

Pivné darčeky na Vianoce – oblečenie

 • Tričko Naložený v pive je tým správnym kúskom pre každého pivára, ktorý chce originálnym spôsobom poukázať na to, že má pivo naozaj v láske.
 • Ponožky pre pravého pivára sú limitovanou edíciou exkluzívne pre Maravar a všetkých našich fanúšikov.

 

Pivný krígeľ Maravar

krígeľ Salzburg havránok Maravar 0,1

krígeľ Salzburg havránok Maravar 0,1

Limitovaná edícia pivných krígľov len pre priaznivcov či návštevníkov projektu Maravar. Originálny pivný krígeľ „Havránok“ alebo „Viking“ z minipivovaru Maravar sídliaceho v Penzióne Mara v Liptovskom Trnovci. Poznáte niekoho, kto sa venuje zbieraniu pivných pohárov? Potešte ho na Vianoce krásnym, tematickým krígľom. Na výber sú v objeme 0,1l, 0,3l a 0,5l.

Ostatné články