fbpx
Penziíon Mara spúšťa rezervácie

Penzión Mara víta svojich návštevníkov.  Opäť sme spustili rezervačný systém pobytov a čakáme na vás po dlhej nútenej pauze v rámci platných protipandemických podmienok fungovania.

Po dlhých mesiacoch nútenej pauzy spôsobenej protipandemickými opatreniami sme mohli v Penzióne Mara opäť konečne spustiť rezervačný systém pobytov. Stále sa však musíme riadiť presnými pravidlami, aby bola vaša bezpečnosť stopercentne zaručená. Od 19.4.2020 je dostupné ubytovanie s obmedzenými službami. Čo to pre vás, nás a Penzión Mara znamená?

Prevádzkovateľom poskytujúcim hotelové a podobné ubytovacie služby a turistické a ostatné krátkodobé ubytovacie služby nariaďuje dodržiavať:

a) každá osoba využívajúca služby sa musí preukázať potvrdením o negatívnom výsledku antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín alebo negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín; táto povinnosť neplatí pre deti do 10 rokov,

b) zakazuje sa konzumácia pokrmov alebo nápojov v spoločných priestoroch prevádzky,

c) zvýšiť frekvenciu upratovania, čistenia a dezinfekcie dotykových plôch, na dezinfekciu použiť dezinfekčné prostriedky s virucídnym účinkom,

d) hygienické zariadenia prevádzky musia byť vybavené tekutým mydlom a papierovými utierkami,

e) dodržiavať maximálnu kapacitu izieb do 2 dospelých osôb alebo na osoby, ktoré sú členmi jednej domácnosti.

Napriek  tomu sa o vás dokonale postaráme. Ponúkame raňajky a večeru, ktoré vám prinesieme priamo do izby, takže hladní určite neostanete. Keďže náš projekt Maravar a Penzión Mara sa točia okolo skvelého a vami milovaného zlatistého moku, pivko vám budeme prinášať do izieb tiež. Bohužiaľ, stále nemôžeme počítať s hýčkaním vášho tela a mysle v podobe pivného wellnessu. Jeho otvorenie predpokladáme na jún.

Ak máte zakúpený pobyt, rezervujte už dnes nový termín. Záujem o Penzión Mara je veľký a víkendy sa míňajú. Píšte na info@penzionmara.sk, volajte alebo píšte SMS/WhatsApp 0950598088. Pre nových návštevníkov máme pripravené komplexné informácie o našich izbách, lákadlách okolia ale aj pive značky Maravar na našom webe či v sekcii Blog. Všetky informácie v tomto článku, na webe a sociálnych sieťach budeme podľa situácie aktualizovať a o všetkých novinkách vás včas informovať. Tešíme sa na vašu návštevu!

Ostatné články