fbpx
Neobmedzené pitie piva pri pobyte v penzióne Mara

Neobmedzené pitie piva je veľkým lákadlom pre našich návštevníkov v penzióne Mara. Navštívte pivný wellness Maravar a určite mu neodoláte.

Priamo v lone krásnej liptovskej prírody si teraz môžete oddýchnuť u nás v Penzióne Mara s jednou skvelou vychytávkou. V Maravare sme pre vás totiž pripravili neobmedzené pitie piva pre každého nášho návštevníka. Spojte príjemnú atmosféru, chutné jedlo a okolité lákadlá so skvelým domácim zlatistým mokom, ktorý sme uvarili priamo v našom miestnom pivovare len pre vás.

Ubytovať sa môžete v izbách Siná, Roháče, Chabenec, Chopok a v apartmáne Kriváň. Neobmedzené pitie piva sa vzťahuje na našu Svetlú 11 značky Maravar. Počas pobytu máte k dispozícii parkovanie zadarmo. Raňajky aj večere vám prinesieme podľa epidemiologických pravidiel priamo na izbu. V prípade priaznivého počasia si môžete vychutnať jedlo polpenzie z lokálnych produktov po vzájomnej dohode aj na terase.

  • Ubytovanie v Penzióne Mara na dve noci pre dve osoby
  • polpenzia
  • neobmedzené pitie piva Svetlá 11 značky Maravar
  • parkovanie zadarmo
  • wifi

Presná cena za balíček pre konkrétnu izbu sa vám zobrazí pri kliknutí na tento odkaz na rezervačný systém.

Pobyt s neobmedzeným pitím piva si môžete objednať na našom webe. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte touto cestou. Všetky dôležité informácie o našom projekte Maravar, po domácky uvarenom pive, zaujímavostiach, histórii a zdravotných výhodách tohto nápoja či turistických lákadlách v okolí sa dozviete v našich blogoch. Tešíme sa na vašu návštevu!

Ostatné články