fbpx
Mikulášsky darček s domácim pivom a pivnou kozmetikou

Mikulášsky darček nemusí čakať na okne len deti. Vďaka našej akcii potešíte aj nejedného dospelého. Práve takéto balíčky sme pre vás pripravili vďaka nášmu domácemu pivovaru Maravar.

Šiesty december patrí medzi najočakávanejšie dni detí po celom svete. Mikuláš im totiž do dôkladne umytých čižiem pripravených na jeho návštevu na okne prináša rok čo rok chutné prekvapenia. Schválne, pamätáte si na tú radosť? Ak vás už nikto týmto spôsobom takto nepotešil, skúste túto krásnu tradíciu opäť vo vašej domácnosti či pracovnom kolektíve obnoviť. Presne na to slúži náš mikulášsky darček.

Mikulášsky balíček Maravar pre každého pivára, to je ten správny mikulášsky darček

Je pravda, že aj starších poteší nejaká tá sladkosť. Mikulášsky darček projektu Maravar je ale o niečo originálnejší. V prvej jeho verzii sa nachádzajú tri chutné kúsky z nášho domáceho pivovaru Maravar. Vo vkusnom a tematickom sete nájdete najpopulárnejšie pivo našej značky kvasinkovú svetlú jedenástku ako sane. Spoločnosť jej robia dva špeciály z našej ponuky (polotmavé, ipa, stout alebo pšeničné pivo).

Tento mikulášsky darček skrýva poklady nášho minipivovaru. Tie sa snažíme odlíšiť od ostatných značiek, najmä od klasických pív z komerčných veľkopivovarov. Je potrebné nájsť ten kumšt, pri ktorom sa spoja postupy v recepte so správnymi ingredienciami. Až potom dokážeme priniesť tú pravú chuť poctivého piva s niečím, čo nepocítite v iných. Postupy sú zložité, no vždy obsahujú aj lásku a domácu atmosféru celého projektu Maravar či Penziónu Mara. Pivný darčekový set si zakúpite na tomto odkaze.

Pivná kozmetika exkluzívne pre Maravar, to je mikulášsky darček Maravar

Druhý mikulášsky darček poteší najmä obľúbencov relaxu. Podarujte exkluzívnu pivnú kozmetiku niekomu, kto sa rád nechá rozmaznávať a popri tom pomôže aj svojmu zdraviu či vzhľadu. V tomto balíku sa nachádza Originálna pivná pena do kúpeľa s vysokým obsahom B vitamínov a piva. Má skvelé relaxačné účinky, navodí pocit uvoľnenia a umožní už po pätnástich minútach kúpeľa dokonalé uvoľňovanie svalstva či regeneráciu pokožky.

Originálny pivný šampón dopraje vašim vlasom lesk, svieži vzhľad a pevnosť. Bonusom je optické zväčšenie ich objemu. Mikulášsky darček skrýva aj originálny sprchový gél s vysokým obsahom piva, glycerínu a vitamínov skupiny B. Dokáže pomôcť ľuďom so suchou pokožkou, ktorí sa trápia jej olupovaním, svrbením či praskaním. Darčekový set s pivnou kozmetikou si zakúpite na tomto odkaze.

Ostatné články