fbpx
Súkromie je u nás mimoriadne dôležité

Jarné prázdniny na Liptove na pivnú nôtu v Penzióne Mara

Nemáte ešte naplánovaný program na najbližšie voľno? Vyskúšajte s nimi stráviť jarné prázdniny na Liptove, konkrétne v Penzióne Mara.

Čo môže byť pre deti lepšie, ako mať v škole týždeň voľna v období, keď je vonku možnosť užiť si zimné radovánky. Jarné prázdniny práve preto patria medzi najpopulárnejšie medzi žiakmi, no pre rodičov môžu priniesť nečakané problémy. Ako im teda splniť to, čo si želajú a navyše stráviť príjemné chvíle v rodinnom kruhu? Výbornou voľbou je odcestovať pod Tatry a užiť si jarné prázdniny na Liptove so skutočnou zim v spojení s našim pivným wellnessom.

Jarné prázdniny na Slovensku sú rozdelené na tri etapy. Jedným z dôvodov je aj vyhnutie sa preplneným zjazdovkám či problémom s ubytovacími kapacitami. Pre Bratislavský, Nitriansky a Trnavský kraj platí termín 15.2 – 23.2., pre Banskobystrický, Žilinský a Trenčiansky kraj 22.2 – 1.3. a celý kolobeh ukončia medzi 29.2. a 8.3. Košický s Prešovský kraj. Vďaka tomu nájdete vždy svoje miesto aj v našom Penzióne Mara. Na čo sa však môžete u nás či v blízkom okolí tešiť? V prvom rade si na Liptove aj v tomto dátume môžete užiť pravú zimu. Tá vám dovolí vychutnať si skvelú lyžovačku či iné radovánky spolu s vašimi deťmi. „Za rohom“ nájdete aj jeden z najobľúbenejších termálnych parkov vhodný pre všetky vekové kategórie. Základom pre vás však určite budú služby, ktoré vám ponúkame my.

Náš penzión je vhodný aj pre rodiny s deťmi

Penzión Mara sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v blízkosti Liptovského Mikuláša. V rámci ubytovania vám ponúkame päť typov izieb s rôznym štandardom za prístupné ceny – Silná, Roháče, Chopok, Chabenec a Kriváň. K dispozícii máme veľké parkovisko, pre motorkárov či návštevníkov na bicykloch garáž. Ak ste si so sebou na jarné prázdniny na Liptove nepriniesli bicykle, radi vám ich požičiame dokonca úplne zadarmo. Samozrejmosťou je wifi zdarma v celom penzióne. Čo sa týka stravy, ani jedno bruško určite neostane prázdne. Priamo v prevádzke vám ponúkame skvelú domácu kuchyňu, len pár metrov ďalej máme otvorenú Pizzu Nay. Na svoje si príde každý, našim cieľom totiž nie je byť tuctovou talianskou reštauráciou s drahým a nezrozumiteľným menu. Kladieme dôraz na jednoduchosť, rýchlosť a kvalitu.

Prázdniny na Liptove, to je aj skvelá kuchyňa

Aby boli vaše jarné prázdniny na Liptove nezabudnuteľné, máme pre vás pripravený skutočný klenot. Pivný wellness v spojení s našim vlastným pivom Maravar je niečo, čo len tak v našich končinách nenájdete. Jedinečnosť spočíva v tom, že všetko sa nachádza na jednom mieste a oproti konkurencii sa nemusíte presúvať medzi prevádzkami. Obrovskou výhodou je fakt, že len u nás môžete pivné kúpele navštíviť aj so svojimi deťmi, dokonca aj mladšími ako päť rokov. Všetky procedúry sa totiž odohrávajú v jednej izbe, čiže ich budete mať vždy na očiach. Počas vášho relaxovania sa môžu hrať na veľkej posteli a v najnutnejších prípadoch je vám stále k dispozícii aj náš personál.

Vďaka vybaveniu izieb a všetkých procedúr v jednej miestnosti môžete do pivného wellnessu zobrať aj malé deti

Samotný pivný wellness spočíva z množstva procedúr. Je len na vás, či si pre svoj oddych a skvelé zážitky zvolíte balíček VIP procedúr – Šéfka, balíček VIP procedúr – Tomáš, Pivný kúpeľ – Patrik, Balíček procedúr – Majka, Balíček procedúr – Janko alebo Balíček procedúr – Ľubo. A čo vás počas nich čaká? Pivný kúpeľ začína prípitkom v podobe domácej pivovice alebo iného nápoja, ktorý „zakusnete“ hriankami s domácimi pomazánkami a čerstvou zeleninkou. Po pár krokoch z recepcie vás už bude očakávať pivný kúpeľ z pivných surovín vo veľkých drevených vaniach. Pri správnej voľbe balíčka procedúr tomu ešte predchádza aj uvoľnenie v infrasaune. Ak by vám vo vani vyhladlo, hneď po ruke máte misu plnú dobrôt z lokálnych surovín. Tá je samozrejme k dispozícii aj pre vaše ratolesti, ktoré určite neodolajú chutnému oštiepku, korbáčikom, uzlíkom, šunke či slaninky od miestnych výrobcov. Po samotnom kúpeli si užijete zdravý rašelinový zábal, svaly vám dokonale uvoľní profesionálny masér.  Počas celého procesu máte možnosť vychutnať si naše domáce pivo Maravar v akomkoľvek množstve. Pre dokonalé ukončenie tohto zážitku vás čaká skvelý obed alebo večera, o ktorú sa stará náš kuchár Ľubo. Pre príjemné spomienky na jarné prázdniny na Liptove si od nás navyše odnesiete aj tematický krígeľ.

Počas relaxu sa nemusíte nikde presúvať, všetky procedúry sú na jednom mieste

A čo vás konkrétne čaká v okolí? Jarné prázdniny na Liptove si môžete spestriť príjemnou pešou chôdzou k vodnej nádrži Liptovská Mara. Ako sme už spomenuli, neďaleko je situovaný Aquapark Tatralandia s rozmanitou ponukou wellness služieb (bohužiaľ bez pivných surovín, to si užite u nás ), množstva bazénov či tobogánov, ktoré ocenia najmä deti. Ak chcete zažiť trochu adrenalínu, určite na jarné prázdniny na Liptove nezabudnete aj vďaka zalietaniu si vo veternom tunely Hurricane Factory. Vyhľadávanou atrakciou je aj dom hore nohami. Aby vaše ratolesti prišli medzi spolužiakov aj s novými znalosťami o našej prírode, určite ich zoberte na návštevu jednej z demänovských jaskýň. Najviac sa však tešia popularite v tomto období lyžiarske strediská Jasná – Nízke Tatry, Závažná Poruba, Ski Centrum Opalisko a ďalšie, ktoré ponúkajú skvelé podmienky aj takto na začiatku jari.

Prázdniny na Liptove ponúkajú množstvo lákadiel

Letné prázdniny na Liptove sú plné zážitkov, relaxu a rodinnej pohody. Tú vám poskytneme aj v Penzióne Mara, veď na tejto myšlienke sme postavili celú našu ideu. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom týchto kontaktov alebo v diskusii pod článkom. Tešíme sa na vás.

Ostatné články