fbpx

PRÍBEH
RODINNEJ ZNAČKY

V roku 2006 sa súrodenci Ingrid Adamčiaková a Miroslav Proč rozhodli vstúpiť do vôd gastronómie. Celý príbeh sa tak začal otvorením Pizza Nay v Liptovskom Trnovci. Trinásť rokov neskôr sa už v poriadne rozšírenej zostave môžu tešiť zo splnenia veľkého sna – pivného wellness. Všetko má však svoju postupnosť a nutnosť veľkej trpezlivosti či tvrdej práce. V okolí Liptovského Trnovca však už ide o ľudí, ktorí toho dosiahli viac ako dosť bez toho, aby ich zákazníci stratili radosť z rodinnej atmosféry. Popri pizzerii majú vo svojich rukách aj Rybáreň na háku – rybársku baštu so slamenou strechou na okraji Liptovskej Sielnice či Penzión Mara, ktorý funguje od apríla 2018.
A práve v jeho priestoroch vznikol príbeh exkluzívneho projektu Maravar – pivný wellness spolu s podomácky uvareným pivom a hlavne toto všetko na jednom mieste. Keďže ide o penzión, je tu možnosť sa aj ubytovať a samozrejme aj potešiť hladné brušká domácou kvalitnou stravou. Hlavným bonbónikom sú samotné kúpele, v ktorých si môžete oddýchnuť a spraviť aj niečo pozitívne pre svoje telo a či dušu. Na Slovensku sa nepodniká ľahko, nahromadiť potrebné investície je takmer nadľudský výkon. Aj tento príbeh vám však ukáže, že nič nie je nemožné, ak je najväčším úspechom a zadosťučinením za roky driny spokojný a usmiaty zákazník.

SPOZNAJ
NÁŠ TÍM

Šéfka

Asi ako každá šéfka, aj tá naša to tu má celé pod palcom, je všade a vie o všetkom. Stretnete sa v pivnom wellness a jej milý a vrúcny úsmev vás presvedčí, že výberom našej prevádzky spravili správnu voľbu. Jej snom bolo vybudovať pivný wellness, čo sa podarilo a s radosťou aj vás uvedie do sveta piva!

Patrik

Náš online guru. Email, Facebook, Google či web, to je jeho svet. Rád odpovie na vaše otázky, vybaví rezerváciu, pripraví Darček na mieru. Ak práve nevymýšľa novú súťaž či produkty, s veľkou pravdepodobnosťou ho nájdete v pivovare pri kontrole kvality nášho ležiaku.

Tomáš

Tomáša stretnete v reštaurácií ráno na raňajkách ale aj večer, keď vás prepadne chuť na pivko. Popri tom všetkom stíha navodiť návštevníkom tú správnu náladu pred pripravenou pivnou procedúrou. Sám je veľký milovník piva a veľmi rád vám poradí a odpovie na prípadné otázky.

Jánek

Náš dvorný „handyman“. Čokoľvek sa pokazí, rozbije či zatečie, dostane to späť do pôvodného stavu (ak nie lepšieho). Naštartovať dokáže aj našich hostí, ktorým ráno pripraví skvelé raňajky. A keďže je najlepším dezertom pekné slovo a vrúcny úsmev, nezabudne vám popriať pekný deň.

Ľubo

Náš najlepší pizzerista už viac ako 10 rokov. Akákoľvek pizza môže byť práve vaša, stačí mu prezradiť túžby vašich chuťových buniek a už sa to pečie.

Majka

Majku väčšinou stretnete na recepcii alebo so synom Lukáškom na rukách. Rada vám poradí, pomôže alebo vybaví čokoľvek, čo vám uvidí na očiach.